Menu

Password Recovery

Fortgot your password? Don't worry we can deal with it

O webu

ChciVlky.cz se snaží o seskupení všech prodejných předmětů s vlčí tématikou - oblečení, dekorace, šperky, figurky, knihy, filmy, hry, plakáty a další vlčí věci. Jednotlivé vlčí předměty jsou přehledně uspořádány podle kategorií a lze v nich vyhledávat pomocí tagů a fulltextového vyhledávání. Zároveň ChciVlky.cz funguje jako srovnávač zboží, což vám umožní koupit si oblíbené vlčí věci s nejlepší cenou, dobou dodání a cenou dopravy. Cílem je seskupovat vlčí věci z co nejvíce českých (a slovenských) e-shopů.

Agregované e-shopy

Kontakt

Vojtěch Oram
IČO: 03433897
Maršov 14
664 71
info@chcivlky.cz

Jak zde můžete propagovat své zboží?

Pokud máte eshop s vlčimi předměty, rádi je vám zde zveřejníme. Není to však zdarma - propagace je monetizována skrze affiliate marketing. Reklama formou affiliate marketingu je jedna z vůbec nejvýhodnějších metod propagace. Neplatíte za prokliky ani za zobrazení, ale jen a pouze za opravdu uskutečněnou objednávku. Více o affiliate marketingu se dozvíte například na Wikipedii.

Pro vystavení vlčiho zboží na ChciVlky.cz stačí splnit následující podmínky:

  • Vlastnit funkční eshop, který obsahuje vlči oblečení, figurky, šperky a nebo jiné předměty s vlčí tématikou.
  • Poskytnout denně aktualizovaný soubor s daty o vašem zboží (nejlépe ve formátu XML podle specifikace Heuréky). Není třeba mít vyfiltrované pouze vlči zboží, můžeme si to vyfiltrovat na naší straně.
  • Umožnit vložení affiliate skriptů do stránek eshopu pro započítávání konverzí.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, napište na email info@chcivlky.cz.